Tajemství akášických záznamů?

Akášické záznamy, toto místo, které není hmatatelné, ale je daleko nad námi, obsahuje vše, co prožíváme. Je to jednoduché. To co moje i vaše duše zažila, za miliony, stamioliony let, je uložené v těchto záznamech. Nejedná se o místo, kam bychom mohli vstoupit, ale zároveň je to místo, kam můžeme vstoupit. Zní to zvláštně? Nezdá se vám to? To je zcela v pořádku. Ráda vám řeknu víc.

Akášické záznamy jsou sbírkou všeho, co naše duše, kdy prožila. Nejenom na tomto světě, ale také v jiných dimenzích, jiných světech, jak by se to dalo lépe přiblížit. Během mnoha a mnoho životů se sem zaznamenávají informace. A tyto informace nám poslouží i v tomto životě.

Nejedná se o to, že bychom sem chodili neustále číst a dozvídat se nové informace. Dáváme nahlédnout do záznamů, abychom mohli vyobrazit to, co nás povede, popostrčí, ukáže, co potřebujeme znát. Ale je vždy na nás, na nás samotných, jaké kroky uděláme. Akášické záznamy pomáhají vidět jasněji. Pomáhají vidět jasněji naši cestu, naši duši, i svět kolem sebe. Nejsou odpovědí na všechno, jsou nápovědou, radou, jakýmsi stupněm poznání, ale následně je na nás, jak život uchopíme.

Akášické záznamy pomáhají našemu směřování. Pomáhají nám otevírat dveře, o kterých jsme ani nevěděli, že existují. Rozpouští naši lidskou představu o životě a nabízejí daleko širší, vesmírný, mlutidimenzionální pohled. A tak jsou zde pro vás. Abyste rozšířili své obzory, své povědomí o životě i o světě.

K čemu jsou tyto rozšířené obzory, možná se ptáte? Právě ony otevírají dveře do končin, o kterých možná ani nesníte. Jen si představte, že běžně máte na výběr ze dvou variant. A v Akášických záznamech zjistíte, že je zde je nejenom třetí variant, ale také čtvrtá, kombinace všech a poté ještě nekonečný počet možností dalších. A toto je jen příklad. Dovídáte se nejen o možnostech, které tu pro vás jsou, ale současně se dovíte více sami o sobě, o svých životech, o svých darech, o své cestě.

Akášické záznamy nabízí nekonečně informací. Není ale naším cílem všechny tyto informace zkoumat. Podstatné je využít ty, které nám umožní vložit smysl a naplnění v životě. Mohou nám otevřít obzory, možnosti, roztříštit představy o světě, nakonec je ale nejdůležitější to, jak náš život doopravdy žijeme.

Využijte své zprávy z Akášických záznamů. Nalaďte si tyto zprávy, které jsou jen a jen vaše. Jsou to ty nejodvážnější, nejupřímnější a nejšílenější zprávy, o kterých se kdy dozvíte. A jsou vaše!

Vstupte do světa Akášických záznamů, nalaďte si je a věřte, že se vám životem půjde lehčeji, hravěji a s neskutečnou radostí.

Nechte si přečíst zprávy z Akášických záznamů, kterou jsou pro vás v tuto chvíli ve vašem životě nejvíce přelomové. Ať už řešíte ve svém životě cokoliv, tyto zprávy vám pomohou na danou situaci pohlížet jasněji. Ve zprávách nenajdete podrobný postup, co dělat krok za krokem. Ale získáte nadhled a stanete se tím, kdo má průběh dané situace v rukou. Nepotřebujete totiž detailný postup, recept na život, potřebujete ty správné informace, vhled do dané situace, díky čemuž získáte sílu a uvědomění sami sebe.

Zprávy ze záznamů jsou zcela přelomové, život měnící a velmi upřímné. Pakliže čtete tyto řádky, tak jste na toto připraveni. I když možná ještě krátce váháte, není to náhoda, že čtete tyto řádky. Vy, vaše duše, touží po těchto zprávách, touží po těchto vašich vlastních zprávách.

Čtení probíhá formou audio záznamu. Vy pokládáte otázky, já je zprostředkuji z vašich záznamů. Následně tyto zprávy obdržíte formou audio záznamu jako celek i jednotlivé otázky zvlášť. K záznamu se můžete vracet opakovaně. Zpočátku je zcela přirozené, že máte pocit, že jsou tyto informace až příliš silné. Nespěchejte na sebe. Záznam nebo jen jednotlivé otázky poslouchejte opakovaně, vracejte se k nim, prociťte je a nechte je klesnout hluboko do vašeho nitra. Ve vašem nitru se dotknou vašeho středu, tohoto lidského středu, ve kterém vzbudí tu touhu následovat volání vaší duše.

Zprávy ze záznamů ve vašem nitru aktivují váš potenciál. Aktivují, posilují, vibrují ve vašem těle. Vnímejte tento pocit, vnímejte hloubku těchto zpráv a buďte připraveni na změny ve vašem životě

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *