Přehled odborníků

Na této stránce již brzy najdete přehled odborníků, kteří se věnují tématu akášických záznamů v České republice i na Slovensku.

Katarína Gáliková

Intuitive Success Specialist pro osobní život a podnikání.
 
Prostřednictvím čtení Akášických záznamů a vhledů, ti pomůže utřídit, pochopit a uchopit tvé myšlenky, pocity, stavy a situace, které prožíváš, ať už v osobní, či podnikatelské rovině. Poskytne ti nadhled, jasnost, informace a možnosti, které ti pomohou měnit a uvádět realitu do souladu s tvými potřebami a vnitřním nastavením. 
 
Katarína také načítá Dary duše

Kristýna Charvátová

Kristýna se věnuje načítání osobních vzkazů z Akášických záznamů, které předává jak v písemné formě, tak i přímým čtením. Ráda načítá duše zvířat a dětí, specializuje se na vysoce citlivé lidi. Nabízí  i další služby: Načítá dary duše, původ a specializaci, jména duše i hvězdná jména. 
 
E-mail: info@kristyna-charvatova.cz

Veronika Chauvet d’Arcizas

Veronika se věnuje načítání zpráv z AZ pro jednotlivce i kolektiv. Nabízí kurz Čtení z akášických záznamů a věnuje se zvyšování povědomí o akášických záznamech. Je zakladatelkou tohoto webu. 

Jana Lochamnová

Jana se věnuje přímému čtení z Akáši. Vezme Tě s sebou do tvé Akáši. Skrze tvoji energii se dostanete do místa odkud pramení aktivace, posun a změna. Její tělo i duše je archetypální změnou. V jejím energetické poli se dějí změny v reálné čase spolupráce. Ty tak získáváš energetické odlehčení a zkratku ke svému vysněnému cíli.

Změna nemusí bolet. Změna je radost a uvolnění.

Lucie Nerušilová

Průvodkyně říší, světem výživy
Budoucí spisovatelka
 

Lucie se věnuje čtení z Akášických záznamů z kolektivní vrstvy především v oblasti výživy. Zprávy přichází mluvenou i psanou formou.

Výživa pro Lucii není, jenom o tom, co jíme, ale také o tom, čím se vyživujeme energeticky.

Provází cestou výživy skrze duchovní svět potravin do jemnohmotného, až astrálního světa a vesmíru.
Je napojená na Plejáďany a předává Plejádská světelná poselství.
Hovoří světelným jazykem, astrálně cestuje, lucidně sní a pracuje s kakaem.
Ukazuje, jak objevit v sobě Světlo skrze stravování a vstoupit do vyšších dimenzí.