Dlouhodobá spolupráce

UPLEVEL

Zcela jedinečná spolupráce ve spolupráci s akášickými záznamy

Vhodná především pro profesní rozvoj

Uspějte tam, kam se ostatní bojí jen pohlédnout!

UPLEVEL nabízí

Ultimátní rozvoj na osobní i profesní úrovni

Prozkoumání vaší jedinečné role ve vztahu k vašemu profesnímu zaměření

Poznání vaší profesní sféry v kolektivní vrstvě akášických záznamů

Zcela nové možnosti v profesních životě

Obsahuje

Pro koho je spolupráce vhodná

Spolupráce pro vedením Veroniky Chauvet d´Arcizas

Kombinace čtení z akášických záznamů, podnětné konzultace, rozbor energetických souvislostí a podpora vás dovede na další level. 

Pro tuto spolupráci si prosím zamluvte úvodní nezávazný hovor, kde probereme možnosti a vhodnost této spolupráce.

Cena spolupráce: 35 000,-

Počet míst je omezený, spolupráce trvá po 4 měsíce od vstupní konzultace

Aktuálně jsou volná místa k dispozici

V případě dotazů pište na: veronika@ateliersante.net

Co vás čeká

Konzultace na začátku měsíce

Na této konzultaci se díváme na daný měsíc, tvoříme záměr a pomáhám váms formulací otázek pro čtení z akášických záznamů. Díky podrobnému rozboru dochází k podpoře vašeho záměru a vy sami se začínáte dívat na své možnosti novým pohledem. Spolu s otázkami dochází k rozboru vašeho směřování, akčních kroků a energetických souvislostí. 

Probíhá přes Zoom s možností záznamu, délka trvání 75 minut

Záznam čtení z akášických záznamů

Odpovědi načtené na otázky. V rámci záznamu je možné nahlédnout na původ problémů, praktické kroky pro podporu vašeho cíle, lze prozkoumat vaši roli a v kolektivní vrstvě prozkoumat dynamiku odvětví, ve kterém pracujete. Je zde možné odhalit finanční potenciál, ideální způsob komunikace či důležité prvky v prezentaci vašich služeb nebo pracovních úkolů.

Audio záznam (v rozsahu od 45-90 minut) + doplňující PDF

Konzultace či donačtení zpráv

V průvěhu měsíce je možné volit mezi další podpůrnou konzultací či donačtení zpráv z akáši dle potřeby. V konzultaci probíráme vaše téma celostním způsobem s důrazem na efektivitu. Propojujeme využití technik k práci s bloky a akční kroky rozvíjející vaši pracovní pozici. 

Probíhá přes Zoom s možností záznamu, délka trvání 75 minut

Hlasové zprávy, email

Možnost dotazů a podpory, případně rozbor zpráv z akáši. Ladíme zde aplikaci doporučených postupů a pracujeme s aktuálními situacemi v reálném čase.

Od pondělí do pátku od 9h do 18h

Podpora fyzického těla

V rámci spolupráce je také možné připravit a doporučit techniky k podpoře vašeho celkového zdraví a záměru. 

Ideální formou je video cviče podle kterého si můžete daný měsíc cvičit.

Práce s fyzickým tělem je neoddělitelná od energetického růstu, i proto je součástí dlouhodobé spolurpráce.

Další techniky

V dlouhodobé spolupráci je čtení z akáši hlavním stavebním kamenem, ale dle potřeby přichází i další techniky a podpůrná práce.

Mezi další techniky patří:

Celostní fyzioterapie, práce s Moudrostí těla, techniky z ajurvédy

Human design

Světelný jazyk

Akášické záznamy v pravém světle

Představa o akášických záznamech je často taková, že se jedná o čistě duchovní techniku a jejich význam je tak spíše spirituální než že by zprávy měly vliv na náš každodenní, natož pracovní život. 

Opak je ale pravdou. V akášických záznamech nacházíme nesmírně široké informace s praktickým využitím. Tyto informace jsou velmi konkrétní a jejich výhodou je to, že jsou zde připraveny přímo pro vás. Pro lepší představu přidávám příklady praktických informací, které zde lze čerpat:

  • Ideální forma komunikace (písemná, mluvená, jaká část těla je pro komunikaci důležitá, jaké techniky zvolit před projevem před větší skupinou lidí, jaké oblečení volit, klíčová slova)
  • Prezentace služeb (ideální zpracování nabídky, co zde nesmí chybět, co by měl slyšet váš klient, kde se scházet s vaším týmem nebo klientem, jaké prostředí toto ještě více podpoří)
  • Vaše role (jaké je vaše směřování, jaké techniky vaši roli rozvíjí, jak se vaše role formuje, jaká je zde mechanika vývoje)
  • Výběr týmu (jaké kvality nepřehlédnout, čemu říci NE, jak tvořit tým, techniky pro rozvoj vnitřní síly)
  • Mnoho dalšího s ohledem na konrétní zaměření

 

Navíc zde není jen osobní ale také kolektivní vrstva, ve které můžete nahlédnout do toho, jak odvětví, ve kterém působí pracuje. Získáte pohled na to, proč zde jsou určité problémy, jaké jsou zde limity po technické i finanční stránce a co pomůže dalšímu vývoji. Kolektivní vrstva nabízí velmi hodnotný celostní pohled, který vám dá obrovskou výhodu a díky těmto informacím nebude plýtvat časem ani dalšími prostředky. Pohled do kolektivní vrstvy zefektivňuje vaši práci a pozvedá ji na zcela novou úroveň.

„V konzultaci zažijete setkání s někým, kdo zná krásu a sílu Vaší duše. Tak jako zná krásu a sílu každé duše. Díky akášickým záznamům mám schopnost vidět krásu každého. Díky tomu vidím vás a každého v pravém světle. Žasnu nad každým. Díky tomu se se mnou cítíte viděni a máte pocit, že je vše jasné. Nemáte potřebu se schovávat, ale cítíte bezpečí. Ke své práci přistupuji s pokorou a hledím na vás skrze své hluboké poznání.

Vytvářím tak jedinečný prostor pro vznik nového. Pro odložení masek a stínů. Jsem připravena s vámi dojít do míst, o kterých nyní ani nevíte a na této cestě vám být oporou při tvorbě toho, co svět doposud neviděl.“

Cena spolupráce: 35 000,-