Čtení z akášických záznamů

Co jsou akášické záznamy?

Akášické záznamy jsou úložištěm všeho, co naše duše prožila, prožívá a prožije. Z toho místa, ke kterému máme všichni přístup, můžeme čerpat inspiraci a získat zde odpovědi na naše otázky. Je zde možné nahlédnout do minulých životů, původu našich bloků a také je zde možné podíval se na dary duše.

V RÁMCI ČTENÍ VSTUPUJI DO ENERGETICKÉHO PROSTORU VAŠICH AKÁŠICKÝCH ZÁZNAMŮ A ZPROSTŘEDKOVÁVÁM VÁM ODPOVĚDI NA VAŠE OTÁZKY

Na jaké otázky můžete najít odpověď?

Součástí načtení je

Úvodní 60 minutová konzultace

Načtení odpovědí do 14 dní od vstupní konzultace

Vlastní stránka pro práci se záznamem

Audio a PDF s písemnými informacemi ke stažení

Měsíční podpora přes email

Workshop Z Abstrakce do praxe

Součástí čtení je praktický online workshop Z abstralce do praxe, který slouží jako průvodce s prací se záznamem

Nově: Načítání z kolektivní vrstvy akášických záznamů

Možností v rámci Vašeho čtení je nové načítání také z kolektivní vrstvy. Jedná se o část akášických záznamů, která obsahuje informace o vývoji a možnostech kolektivu, naší společnosti. 

Načítání z kolektivní vrstvy je především vhodné pro ty, kteří chtějí své profesní zaměření posunout na novou úroveň, inovovat a měnit zaběhlé systémy.

V kolektivní vrstvě je možné nahlédnout na to, proč jsme v aktuálně v daném bodě, proč se dějí věci, které nám nedávají smysl a také jaká je kapacita ke změně a celkově jaký je prospěšné uskutečnění změny. Vždy ve prospěch vás jako jedince a ve prospěch společnosti. Pakliže ve svém profesním zamření máte silný záměr ke změně je čtení z kolektivní vrstvy pro vás ideální. 

 

Načítání z kolektivní vrstvy může a nemusí být součastí vašeho čtení.

Jak to bude probíhat?

1

Po zaplacení obdržíte email s průvodcem ke čtení a odkazem na rezervaci termínu společné úvodní konzultace. Na vstupní konzultaci je dobré připravit si otázky, na které si přejete znát odpovědi. 

2

Po vybrání otázek, na které si přejete znát odpověď, se setkáme ke vstupní online konzultaci. Projdeme vybrané otázky a když si nebudete jistí, pomohu Vám s jejich nejlepší formulací, případně nabídnu vhodnou formu, jak se na vámi vybrané téma zeptat.  Termín si vybíráte dle mého rozhovoru v Calendly. Úvodní call nabízí dostatek prostoru nejen pro ideální výběr otázek, ale také pro jakékoli dotazy, které aktuálně máte. Délka hovoru se pohybuje od 30-60 minut.

3

Následně do 14 dní obdržíte audio nahrávku s odpověďmi na Vaše otázky.

Obdržíte nahrávku celého čtení a také každou otázku jednotlivě tak, abyste mohli s tímto záznamem co nejlépe pracovat, využít ho, jak bude pro vás nejlepší. Audio záznam je doplně o psané poznámky v PDF souboru.

4

Po dobu 30 dní od obdržení záznamu máte také možnost mé podpory přes email od pondělí do pátku.

Forma čtení

Čtení probíhá formou audio záznamu. Vy pokládáte otázky, já je zprostředkuji z vašich záznamů. Následně tyto zprávy obdržíte formou audio záznamu jako celek i jednotlivé otázky zvlášť.

K záznamu se můžete vracet opakovaně. Zpočátku je zcela přirozené, že máte pocit, že jsou tyto informace až příliš silné. Nespěchejte na sebe. Záznam nebo jen jednotlivé otázky poslouchejte opakovaně, vracejte se k nim, prociťte je a nechte je klesnout hluboko do vašeho nitra. Ve vašem nitru se dotknou vašeho středu, tohoto lidského středu, ve kterém vzbudí tu touhu následovat volání vaší duše.

Nejčastějí dotazovaná témata

Cena: 7500,- Kč

Přemýšlíte o osobním čtení?

Zamluvte si poznávací hovor, na kterém probereme, zda je čtení z akášických záznamů v souladu s vaším záměrem.