Moje jméno je Veronika Chauvet d´Arcizas a vítám vás na této stránce, kde se vám blíže představím. 

Narodila jsem se do znamení Panny a jako generátorka se sakrální autoritou a profilem 3/6. Vystudovala jsem gymnázium a po něm také fyzioterapii na UK FTVS.

Od dětství jsem se zajímala o duchovní příběhy, příběhy blízké smrti, astrální cestování a toužila jsem o životě vědět víc. Toto zkoumání velmi obohatila jóga, která kromě své filosofické stránky přivedla do mého života také pohyb a vnímání prožitku těle. 

Od 16 jsem se tak věnovala mnoha jógovým stylům a spolu se studiem a praxí fyzioterapie jsem začala více poznávat pestrost a jedinečnost života. 

I když mi jóga a její praxe odpověděla na mnoho mých otázek, stále zde bylo něco víc, co jsem toužila poznávat. A tak jsem se kolem roku 2018 začala zajímat také o akášické záznamy, různé úrovně vědomí, rozmanitosti života, human design a další techniky. 

Praxe akášických záznamů

Po mnoha úvahách, přečtení knihy od Lindy Howe a neúspěšných vstupech do akáši jsem se v roce 2021 rozhodla vstoupit do kurzu Ashley Wood (dnes Ashley Hamalainen) a od jara roku 2021 vstupuji do akášických záznamů. 

Mým původním záměrem bylo odpovědět si na své otázky a čerpat z akáši podporu pro mou fyzioterapeutickou praxi a život celkově. Jednou z prvních zpráv, ale bylo, že součástí mé praxe je nejen načítání druhým, ale také předávání tohoto umění.

A tak se od roku 2021 věnuji klientskému čtení a od roku 2022 vedu kurz Čtení z akášických záznamů, kterým postupně prochází další a další lidé, kteří mohou přivítat zprávy z akášických záznamů ve svém životě. 

Moje praxe vede ke sdílení možností, které akášické záznamy nabízí a seznamování veřejnosti s uměním, které je zde pro každého z nás a které nabízí tolik. 

Fyzioterapii jsem zcela neopustila, ale věnuji se klientům jak čistě s technikami fyzioterapie a také přístup ke zdraví kombinuji s akášickými záznamy. 

Osobní život

Často dostávám otázky na moje příjmení, a tak mám zde skvělý prostor vše vysvětlit. Můj manžel je francouz, odtud tedy mé přijmení, které vypadá složitě, ale naštěstí se jednoduše čte a tedy mé jméno je Veronika Chauvet (čteno šové).

S mým mužem Samuelem a našimi dvěma syny, Adrienem a Marcelem, žijeme na klidném českém venkově, kde se věnujeme pracovním aktivitám, práci na zahradě, výletům a odpočinku. 

Vzhledem k francouzské části rodiny mě na Instagramu nebo YouTube můžete někdy najít ve Francii, kam jednou za čas na několik týdnů vyrážíme.