ZÓNA PROŽITKU

Prohlubte prožití svých darů

Energetická výprava

Vedená energetická výprava přímo načtená z akášických záznamů – cesta za dary duše, cesta je obecná, vedoucí každého přesně tam, kam má. Opakováním se násobí její účinnost. Stejně tak se zvyšuje její potence s počtem těch, kteří se její praxi věnují. Funguje zde kolektivní rozvoj.

Čich

Čich otevírá bránu vašim darům a pomáhá jim projít na vědomou úroveň a blíže se s nimi seznámit. Využití čichu je především vhodné v začátcích poznání darů, ale je to velmi silný nástroj i pro pokročilé a ty, u kterých jsou dary o velké intenzitě. 

Podobně jako s krystaly je vhodné vybírat především osobní vůni, nemusí se jednat o vůni nejvýraznější, ale vůni která vhodně doprovází vaši duši na své cestě. Mnoho z vás nachází odkaz na vůně v části obecného čtení a zde můžete na vůni dále navázat.

Jestliže zde žádný odkaz není, vybírejte vám příjemné vůně. Často to jsou vůně květů, ovoce, ale také míst jako je les nebo louka. 

Samotná praxe je velmi jednoduchá. Nechte všechny ostatní své smysly odpočívat a vytvořte si prostor, ve kterém dostane hlavní slovo právě čich. Zavřete si oči, ztlumte všechnu hudbu a přivoňte si k vámi vybrané vůni. Stačí 1-3 nádech a poté nechte vůni vést. Čich jak jsme již v úvodu řekli otevírá bránu darům duše, a tak po přivonění přichází dary duše a promlouvají (nejen slovem). Někdy mohou přijít hned, ale jindy vyčkávají. Čekají a sledují, zda vaše mysl a další smysly vytvoří dostatek prostoru. Zde buďte trpěliví. Když vám myšlenky začínají přebírat pozornost opět si k vůni přivoňte. Jakmile se hlasy rozpovídají již stačí naslouchat a nechat se jimi vést.

Krystaly

Doporučení na práci s krystaly a jejich přikládání na tělo. Jedná se o velmi specifickou praxi, nemusí být pro každého, ale pakliže si vás zavolá, pak je velmi silná. Přiložte váš osobní krystal (při začátku praxe nebo bez znalosti vlastního krystalu vyberte křišťál) na oblast hrudní kosti do úrovně srdce. To je možné vleže nebo po zavěšení krystalu na krk také ve stoji, sedě nebo chůzi. Řekněte:

Křišťál (nebo váš krystal) otevírá mé srdce a zve dary mé duše do společného prostoru. Dary duše nyní prochází ve své síle směrem k povrchu a já se s nimi v této blízkosti setkávám. 

Následovat může prostor otevřeného poznání, tedy vaše mysl ustupuje, tak aby dary ve své čistotě mohly komunikovat a projevit se, jak je třeba. Případně zde můžete s jednotlivými dary promlouvat, sdělovat svá přání i obavy.

Krystaly obecně budou dary duše posilovat a práce s nimi násobí energetické a vibrační možnosti vašeho těla. Není třeba jich mít mnoho, je zde vhodný dobrý výběr a střídmost v jejich počtu. Počet krystalů nenásobí vaše možnosti, je to daleko více o typu krystalu než o jeho množství. Tím pádem i velikost krystalu nemusí značit větší sílu.

Transmise

Video si stačí pustit, pozorovat a vnímat pohyby rukou. Po skončení si můžete krátce posedět se zavřenýma očima a vnímat své dary.

Při sledování pravidelně dýchejte, nezadržujte dech.

Přehrát video