AKÁŠICKÉ ZÁZNAMY

OD ZAČÁTKU

Co jsou akášické záznamy?

Je to místo pro seskupení všech informací, které se ukrývají v energetické stopě v každém člověku, myšlence, buňce, ale také ve všech předmětech, budovách, skupinách, společnosti, planetě, v každém zvířeti i rostlině. Vše si nese energii a tato energie je v koncentrované a zakódované formě uložena v akáše. Informace pojímají vše, i když forma je zmenšena, aby se zde vše mohlo uložit. 

 

Nejčastěji vypadají jako knihovna, budova, palác, ale také širé prostranství s různými přírodnými úkazy a může se zde vyobrazit krajina či vnitřní prostory zcela mimozemské. Každý má své vyobrazení, které člověku dává smysl a dokáže se v něm dobře orientovat. 

 

Každý je se svými záznamy spojen, a tak do nich má kdykoli přístup. Není třeba povolení, jen vlastní praxe. Každý člověk má přístup do svých záznamů, do záznamů kolektivních, lidských i Zemských. Uzavřeny jsou záznamy druhých, které nesou informace čistě osobní. Jen se svolením je možné je odhalit. 

 

Číst z akáši je přístupné všem, ale je to stále i umění, které je kultivována s praxí. Vzhledem k formátu uložení energie je důležitá osobní praxe tak, aby mohla být energie rozpoznána a předána ve srozumitelné formě. Informace, ke kterým máte přístup, vždy nesou souvislost s vaším životem a pomáhají vám v každodenním životě. Informací je zde daleko více, ale většina z nich pro vás nemá význam. 

 

Akášické záznamy obsahují automatický filtr, který předává informace s významem a esencí změny do vašeho aktuálního života. To že vám toto není vždy zřejmé je zcela v pořádku a i proto je vlastní praxe se zprávami tak důležitá. 

To nejdůležitější

Základní informace najdete v tomto podcastu. 

Přehrát video

Jak to celé funguje?

Z historie akášických záznamů

Podcastový díl o tom, jak se s akášickými záznamy pracovalo v průběhu lidské historie. S akášickými záznamy lidé pracují od začátku své existence, jsou s nimi úzce spjati. To jak se s akášou spojujeme nyní je velmi jedinečné, protože možnost vstupovat je zde pro každého. 

Více si můžete sami poslechnout. 

Časté dotazy

Může číst z akáši každý?

Ano, opravdu každý může z akáši číst. To, že každý může, ale neznamená, že každý chce a to je zcela v pořádku. Pakliže máte touhu tuto sféru více prozkoumávat, je vám plně otevřena. 

Jak dlouho trvá se z akáši naučit číst?

To je velmi individuální. Jsou lidé, kteří po prvním pokusu o vstup čerpají velmi obsáhlé informace. Jsou ale spíše výjimkou. Většinou je třeba několik týdnů s pravidelnou praxi několikrát do týdne. 

I pro pokročilé čtenáře se praxe neustále rozvíjí. A tak naučit se vstupovat je úvodní krok, po něm následuje mnoho dalších, které se již odvíjí od vašeho zaměření a vaší životní cesty. 

Přejete si prozkoumat akášu více?

Online prožitkový webinář se základy akášických záznamů. Součástí webináře je hlavní hodinové video, kde se seznámíte s tím, kde jsou AZ umístěny, s kým se zde můžete setkat a jak se záznamy pracovat. 

V prožitkové části projede nejprve vrituální prohlídkou a poté také vedeným vstupem. 

V části vedeného vstupu plnohodnotně vstoupíte do svých záznamů, můžete zde pokládat otázky nebo čerpat energii.

Ideální jako úvodní poznání i jako techniku pro osobní praxi. 

Celostní online kurz se vším, co potřebujete pro osobní praxi, čtení pro druhé i čtení z kolektivní vrstvy akášických záznamů. V online kurzu najdete základních 8 videí, které jsou doplněny o mnoho dalších materiálů, audio nahrávek a PDF.

Součástí kurzu jsou Zoom setkání pro rozšíření praxe minimálně 3x ročně a dále osobní konzultace dle potřeby. 

Kurz se hodí pro každého s touhou osovjit si umění číst z akášických záznamů.